گرفتن پرینت یا ذخیره به صورت پی دی اف

پمپیران

پمپیران

لیست محصولات پمپیران

شرکت صنایع پمپیران در سال ۱۳۵۴ هجری شمسی با نام “صنایع پمپ سازی ایران” تاسیس گردید و تولید انواع پمپ و الکتروموتورهای شناور تحت لیسانس KSB آلمان آغاز نمود. این شرکت در شهر تاریخی و صنعتی تبریز در زمینی به مساحت ۸۷۰۰۰ مترمربع قرار داشته و کل زیربنای کراگاه های تولیدی، آزمایشگاهی و پشتیبانی آن بیش از ۴۰۰۰۰ مترمربع میباشد.

پمپیران در سال ۱۳۶۵ هجری شمسی ساخت محصولات سفارشی را آغاز نمود و موفق شد برای اولین بار صنعت پمپ را در کشور بومی سازی نموده و به خودکفایی برسد.

پمپیران در سال ۱۳۷۰ بصورت رسمی وارد بازار بورس و اوراق بهادار ایران شد.

در پی تجدید سازماندهی در سال ۱۳۸۴، هلدینگ گروه صنایع پمپ سازی ایران (سهامی عام) تشکیل شده و پمپیران بعنوان یکی از واحدهای تابعه آن، با نام شرکت صنایع پمپیران (سهامی خاص) طی شماره ۲۴۹۹۸۴ مورخه ۱۴/۰۴/۱۳۸۴ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.

شرکت پمپیران

پمپیران با بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت در زمینه پمپ سازی، ضمن نهادینه نمودن این صنعت در کشور با بیش از ۴۰۰ نفر نیروی متخصص، مجرب و کارآزموده در واحدهای محهز مهندسی، کنترل و تولید مفتخر است فعالیت های تخصصی خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع پمپ های مورد نیاز مشتریان را مطابق با استاندارد های جهانی ارائه نماید.

پمپیران که اکنون بعنوان برترین پمپ ساز خاورمیانه شناخته میشود با بکارگیری آخرین ابداعات و پیشرفتهای تکنولوژی در صنعت پمپ سازی جهان، محصولات خود را ارتقا داده و در تامین نیاز صنایع گوناگون مانند فولاد، مس، نفت و پتروشیمی، دریایی، نیروگاهی و صنعت آب کشور موفقیت های چشمگیری بدست آورده و در زمینه راهبردی بهینه محصولات خود نیز با برگزاری دوره های آموزشی و سمینارهای متعدد، توان مهندسی خود را برای آموزش روشهای پیشرفته به کاربران ایرانی بکار گرفته است و همچنین با دارابودن نمایندگی در اغلب شهرهای ایران و در برخی از کشورهای جهان از شبکه قدرتمند فروش و خدمات پس از فروش برای تامین نیازهای مشتریان بهره مند میباشد.

این شرکت در سال ۱۳۹۴ موفق به اخذ رتبه شرکت دانش بنیان از سوی نهاد ریاست محترم جمهوری گردیده و در سال ۱۳۹۶ نیز تندیس سیمین جایزه تعالی سازمانی صنعت پتروشیمی را دریافت نموده است.

ماموریت پمپیران

ماموریت پمپیران

طراحی، تولید و عرضه سیستم های پمپاژ و خدمات وابسته در حوزه های آب، کشاورزی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت و معدن، نیروگاهی، تاسیسات و محیط زیست با تکیه بر دانش و مهارت کارکنان، سیستم های نوین مدیریتی، فن آوری و کیفیت برتر و شبکه توانمند عرضه محصولات و خدمات به مشتریان.

چشم انداز پمپیران

 • قابلیت رقابت در جهان، پیشرو در ایران
 • ارزش ها و باورهای سازمانی پمپیران
 • مشارکت و رضایت ذی نفعان
 • تعهد، انگیزه و روحیه کار تیمی
 • تعالی عملیاتی، بهبود مستمر فعالیت ها

خط مشی شرکت صنایع پمپیران

شرکت صنایع پمپیران تولیدکننده انواع پمپ های نفتی، صنعتی، کشاورزی، آبرسانی و الکتروموتورهای شناور میباشد، که برای استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) استانداردهای جهانی را انتخاب نموده و ضمن اعتقاد قلبی به تامین کیفیت محصولات مورد نظر مشتریان و رعایت الزامات قانونی، در جهت رسیدن به اهداف خط مشی شرکت را به شرح زیر اعلام . خود را نسبت به اجرا و بازنگری دورهای آنها متعهد میداند:

 1. تامین نیازها، انتظارات و رضایتمندی کلیه مشتریان، مصرف کنندگان، کارکنان و سهامداران
 2. بکارگیری موثر فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای اهداف مدیریت و بهبود فرایندها و محصولات
 3. حفظ برند، توسعه محصولات، افزایش سهم بازار و توسعه صادرات
 4. احترام به محیط زیست با بهینه سازی مصف انرژی، مواد و کاهش ضایعات در جهت پیشگیری از آلودگی ها و کنترل آلاینده های زیست محیطی
 5. تعهد به پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی، مصدومیت، بیماری ها و حوادث ناشی از کار و تلاش برای بهبود مستمر در سطح سلامت و بهداشت محیط و کارکنان
 6. حمایت و تعامل با ذینفعان در جهت توسعه پایدار
 7. رعایت موارد محیط زیستی و ایمنی در چرخه عمر محصول در جهت اهداف تجاری سازمان
 8. رعایت الزامات قانونی و سایر الزاماتی که سازمان تقبل کرده است
 9. تعهد به شناسایی صحیح ریسک ها و فرصت های الویت دار در حوزه سلامت و ایمنی و بهداشت کارکنان از طریق تحلیل ریسک ها و فرصت های مرتبط

هیئت مدیره شرکت پمپیران

هیئت مدیره شرکت پمپیران

رییس هیئت مدیره: بهروز وقتی

نائب ریس هیئت مدیره: محمد بیگدلی

عضو هیئت مدیره و مدیر عامل گروه صنایع پمپ سازی: احمد چراغ

عضو هیئت مدیره: میربیوک احقاقی بناب

مدیر عامل پمپیران: محمدحسین هیهات

مدیران داخلی شرکت:

قائم مقام مدیریت عامل: رضا شرقی وند

مدیر امور مهندسی، تحقیق و توسعه: بهزاد مبین

مدیر امور مالی و اداری: پروانه امامی تبریزی

مدیر امور تولید و مونتاژ: محمدعلی عزیزی

مدیر امور بازاریابی و فروش: احمد فیضی

مدیر امور تضمین کیفیت و آزمایشگاه ها: محمدحسن بهروزی وند

مدیر امور نفت، گاز و پتروشیمی: دیار عصمتی

مدیر امور بازرگانی خارجی: رسول شاهی حق

مدیر امور تامین و تدارکات داخلی: سید حسن علوی زاده

مدیر امور برنامه ریزی: حجت اله خرمک

رییس امور فناوری اطلاعات و آموزش: طاهر نوحی

مدیر امور طرح و توسعه: مصطفی رنجوری هروی

پمپ سازی ایران

دیگر شرکت های گروه پمپ سازی ایران:

 • شرکت نوید سهند
 • شرکت نوید موتور
 • شرکت تلمبه سازان تبریز
 • شرکت راشا
 • شرکت آذر فولاد گداز

گواهینامه های داخلی و بین المللی پمپیران

گواهینامه های پمپیران

بانک برند

منبع: پمپیران