گرفتن پرینت یا ذخیره به صورت پی دی اف

الکتروژن

الکتروژن

کارخانه الکتروژن با بهره گیری از پیشرفته ترین و کاملترین تجهیزات تولید و سیستم کنترل کیفیت در جنوب غرب تهران در مساحت ۱۵۰۰۰۰ مترمربع فعالیت مینماید که خود کارخانه به تنهایی ۱۰۰۰۰۰ مترمربع آنرا فرا گرفته است.

الکتروژن با ۱۵۰۰ نفر کارمند، متخصص و تکنسین با بیش از ۵۰ نوع محصول پیشرو در عرصه تولید الکتروموتور صنعتی و خانگی، مانند:‌ انواع مختلف تهویه مطبوع، موتور ماشین لباسشویی، پمپ های آب خنک کننده و انواع مشعل گاز و نفت در ایران است. محصولات الکتروژن از رنج ۰٫۰۵ کیلووات تا ۴۵ کیلووات مطابق استاندارد های بین المللی است.

ترکیب سهامداران این شرکت طی ۱۰ سال گذشته بدون تغییر بوده است و هرگونه نیاز به تزریق سرمایه برای پیشرفت و تعالی اهداف مجموعه را فراهم آورده اند. در نتیجه این امور کارخانه به فضایی بزرگتر در جنوب غرب تهران تغییر مکان داده است.

بنیان گذاران الکتروژن مفتخر به احداث کارخانه ای با قابلیت تولید الکتروموتورهای مورد نیاز کشور هستند، که تحت لیسانس کشورهای بزرگ اروپایی از جمله SOLE ایتالیا، HANNING آلمان با استفاده از مواد خام داخلی و حداقل وابستگی به کشورهای خارجی و صرفه جویی میلیون ها دلار در اقتصاد کشور است.

همچنین امیدواریم بعنوان بزرگترین تولید کننده الکتروموتور در ایران با صادرات به کشورهای همسایه و بسیاری کشورهای دیگر از بازار آنها نیز بهره مند شویم.