گرفتن پرینت یا ذخیره به صورت پی دی اف

آریا سپهر کیهان

آریا سپهر کیهان

شرکت آریا سپهر کیهان سازنده پمپ های سانتریفیوژ و متعلقات آن مانند سیستم های آب بندی و کوپلینگ با نام تجاری ASK میباشد که دارای سالها تجربه در این زمینه است. شرکت پمپ کیهان ساختار کاملی برای ساخت پمپ ایجاد نموده که شامل انتخاب، طراحی، تست و نگهداری پمپ بر اساس استانداردهای بین المللی میباشد. درحال حاضر فعالیت اصلی این شرکت ارائه بهترین راه حل ها جهت کاربردهای خاص پمپ در ایران است.

کیهان پمپ بطور وسیعی در صنایع نفت و گاز، آب و فاضلاب، فرآوری مواد معدنی، نیروگاه های تولید برق، صنایع شیمیایی و پتروشیمی ها مورد استفاده قرار میگیرد.

به دلیل جلب اعتماد مشتریان داخلی و خارجی، کیهان توانسته است به یکی از مهمترین تأمین کنندگان صنعت پمپ در خاورمیانه تبدیل گردد. لازم به ذکر است این شرکت تاکنون محصولات خود را به چندین کشور در منطقه خاورمیانه صادر نموده است.

از سال ۱۳۸۷ که شرکت آریا سپهر کیهان تأسیس گردیده است توانسته اند گستره وسیعی از پمپ های سانتریفیوژ را برای کاربردهای مختلفی طراحی و تولید نمایند. آن دسته از محصولات ما که به کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان صادر گردیده اند همانند محصولات ارائه شده به مشتریان داخل موجب رضایتمندی بهره برداران شده است.

پمپ های ساخت آریا سپهر کیهان جهت مصارف صنعتی طراحی شده اند و بر اساس مکانیزم انتقال سیال توسط پمپ شامل انواع پمپ های گریز از مرکز، جابه جایی مثبت، روتاری: دنده ای و پیچی میباشند، محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای روز مربوط به صنایع تولید پمپ مانند API 676 – API 610 و ISO 5199 طراحی و تولید میشوند.